• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.
/Files/images/100_0146.jpg

/Files/images/IMG_2293.JPG/Files/images/IMG_2296.JPG

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

/Files/images/dv/DSC_0955.JPG/Files/images/dv/DSC_0990.JPG/Files/images/dv/DSC_0993.JPG


/Files/images/20.JPG/Files/images/21.JPG

/Files/images/1а.JPG/Files/images/2а.JPG

Осінній марафон

Теплого вересневого дня на спортивному майданчику школи збирається вся шкільна родина на традиційне свято "День спорту шкільної родини «Осінній марафон», яке сприяє здоровому способу життя та залучення до спорту батьків, дітей та вчителів. До свята готуються всі: учні, батьки, вчителі. Спортивне свято проходить під девізом: «Швидше, вище, сильніше – шкільна родино, дружніше!» Всі учасники та вболівальники отримують величезний заряд бадьорості, енергії та позитиву.Ранок розпочинається відкриттям свята, на яке богиня правосуддя Феміда приноить олімпійський вогонь. За традицією вогонь виносить вчитель фізичної культури - переможець міської спартакіади. Фінальним акордом спортивного свята є церемонія нагородження, яка відбувається увечері. Під оплески батьків, вчителів, учнів та мешканців мікрорайону переможці та учасники змагань отримують нагороди, пам'ятні сувеніри. Переможців вітають танцювальні колективи міста ,солісти, серед яких випускники школи - нинішні батьки наших учнів

/Files/images/Изображение 011.jpg/Files/images/100_2134.jpg

/Files/images/Изображение 040.jpg

/Files/images/Изображение 045.jpg

/Files/images/100_2269.jpg

/Files/images/100_2278.jpg

Новорічне свято

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.
/Files/images/1113.JPG/Files/images/1112.JPG

Свято "Будьмо знайомі"

Це традиційне, шкільне свято, на якому майбутні першокласники та їх батьки знайомляться зі школою, своїми вчителями та відвідують перше заняття у "Школі майбутнього першокласника". Промайне весна, мине літо і 1 вересня до бурхливогог моря учнів ЗОШ № 6 приєднаються нові краплинки - первачки. Ми чекаємо на вас і дуже хочемо, щоб ви полюбили нашу школу так, як любимо її ми, а перший ваш день у ній став однією з багатьох цікавих сторінок вашого майбутнього шкільного життя.

/Files/images/9.jpg/Files/images/P1310609.JPG/Files/images/P1310602.JPG

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.
/Files/images/IMG_0749.jpg/Files/images/IMG_0002.jpg

Автограф року

Традиційне травневе свято де нагороджуються кращі учні, які протягом року захищали честь школи, здобуваючи перемогу в олімпіадах, різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях, приймали активну участь у житті школи. Доброю традицією є підведення підсумків змагання "За кращий клас" на традиційному загально шкільному святі за честь школи "Автограф року". Класи - переможці нагороджуються цінними подарунками та пам'ятними сувенірами. З метою вивчення історії рідного краю, ознайомлення з його історико - культурною спадщиною стало доброю традицією нагороджувати переможців цього змагання туристичними путівками "Стежками рідного краю". Класні колективи здійснюють подорожі до м. Миколаєва, Актовського каньйону, Трикратського лісу - лабіринту, Василевої пасіки та Гранітно - Степового Побужжя.
Під час подорожі учні не лише захоплюються незвичайною красою місцевості, а й проводять дослідницьку роботу.
/Files/images/100_1932.jpg/Files/images/100_1937.jpg


СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, рідного міста, та улюбленої школи. Під час звучання Гімну кращим учням школи надається право підняти Державний Прапор України. Лунають теплі, добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.
/Files/images/PC150064.JPG/Files/images/PC150054.JPG


ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Свідотства вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки.
/Files/images/y_1db31a51.jpg/Files/images/IMG_0059.JPG

/Files/images/IMG_0065.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 877