• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Шкільна символіка

Шкільна символіка

Прапор школи

/Files/images/прапор.jpg

Прапор має вигляд прямокутного полотнища зеленого кольору з зображенням шкільного родинного дерева.
Дерево символізує вічне життя, безсмертя, продовження роду та шкільних традицій.
Яблука на дереві – символ багаторічної праці шкільної родини.
Зелений колір – символ краси та молодості. Жовтогарячий – символ родинного затишку.
Коричневий колір сприяє задоволенню, безпроблемному й безконфліктному комфорту, спонукає до відпочинку і чуттєвого сприйняття дійсності.

Герб школи

/Files/images/Герб СШ 6.jpg

Це символ, який уособлює в художній формі своєрідне "поле" взаємодії дітей із цивілізованим світом (досвідом, традиціями, соціальними здобутками тощо). Він представляє собою щит у вигляді витягнутого параболічного сегменту, обрамленого жовтим (золотим) кантом - символом сонця та щастя.
Поле щита має фон шкільного прапору.
У центрі герба зображено розкриту книгу, яка символізує жагу до пізнання. Ліворуч від книги - глобус - уособлення вивчення рідного краю, географії та вказівник туристичних маршрутів і подорожей учнів нашої школи. Праворуч з книгою зображено олівці та пензлики – які є свідками естетичного виховання школярів. Нижче косинець – уособлення математичних та логічних задатків учнів.
Над книгою зображено театральну маску та ліру, які є символом театральних талантів та вокальних здібностей вихованців. А роза вітрів свідчить про постійний пошук істини. Всі символи обрамлено лавровою гілкою, яка уособлює постійне прагнення до перемог, тріумфу, успіху, миру та таїну знань.
Угорі гербу надпис «Школа родинного виховання», який є моделлю концепції діяльності та розвитку Вознесенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №6.

Кiлькiсть переглядiв: 1080