Музей бойової слави воїнів-інтернаціоналістів відкрито

2014-02-12

/Files/images/muzey/Новый рисунок (1).png

Музей бойової слави воїнів-інтернаціоналістів відкрито

12 лютого 2014 року у Вознесенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №6 з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та 70-ї річниці визволення Вознесенська від фашистських загарбників відкрився музей бойової слави воїнів-інтернаціоналістів./Files/images/muzey/Новый рисунок.png

На урочистому відкритті були присутні міський голова В.Луков, секретар міської ради Л.Торжинська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н.Сербенюк, депутат міської ради Т.Балабушко, начальник управління освіти міської ради С.Кисільова, начальник управління соціального захисту населення міської ради І.Шишляннікова, воїни-інтернаціоналісти: Ратушний Є.П., Манзарук М.П., Шинкевич В.М., Топалов С.О., Амелін Г.В., Кравченко І.М., Кондратьєв Ю.В., дружина загиблого воїна-інтернаціоналіста О.Большакова.

Розпочався захід прологом під час якого лунали вірші та пісні, переглянули фільм тематика яких пов'язана з Афганістаном.

Учасники вшанували пам'ять загиблих воїнів-афганців хвилиною мовчання.

З вітальним словом перед учнями, педагогічним колективом та запрошеними гостями виступив міський голова та вручив присутнім воїнам – афганцям медалі з нагоди 25-ти річчя виведення військ колишнього СРСР із Афганістану. Своїми спогадами про службу в Афганістані поділився Шинкевич В.М. та закликав майбутнє поколінняжити в мирі та злагоді.

Після перерізання символічної червоної стрічки учні – екскурсоводи, Баланчук Владислав та Пушкіна Катерина, розповіли про вознесенців – учасників Великої Вітчизняної війни та про вознесенців – воїнів інтернаціоналістів, яких радянський уряд колишнього СРСР відправив на війну в Афганістан.

Матеріали для кімнати-музею надали колишні воїни-афганці та дружина загиблого воїна-інтернаціоналіста Василя Большакова.

Експозицію музею складають безліч фотографій, документів, рація, фрагмент осколку снаряду з афганської війни, кулеметна стрічка, шолом льотчика, шолом піхотний, особисті речі тощо.

Шкільний музей – нагадування молоді про те, що війна це біль, сльози і смерть.

Директор ЗОШ №6 Ю.О.Токарєв

/Files/images/muzey/Новый рисунок (5).png/Files/images/muzey/Новый рисунок (4).png/Files/images/muzey/Новый рисунок (2).png/Files/images/muzey/Новый рисунок (3).png

Кiлькiсть переглядiв: 150